Депутат від “ЄС” Юрій Гринів під час сесії ЛМР бавився у гру на телефоні

16 вересня 2021 Відео, Львів, Трафунки
Share Button
Скріншот з відео
У Львові 16 вересня відбулося перше осіннє засідання Львівської міської ради. У сесійній залі депутат від "Європейської Солідарності" Юрій Гринів бавився у гру на своєму смартфоні.

Інцидент вдалось зафільмувати авторам Телеграм-каналу “П’ємонт”.

“Сьогодні перше осіннє засідання Львівської міської ради. В поті чола наші депутати вирішують складні завдання. Погляньте хоча б на інтелектуальні надзусилля депутата від “ЄС” Юрія Гриніва. Все заради блага громади!”, – коментують на каналі.

Юрій Гринів

За інформацією Інформаційного порталу депутатів ЛМР, Гринів з 2003 по 2005 рік працював у керівництві Держкомпідприємництва, Податкової Адміністрації, Інспекції з питань захисту прав споживачів, Держстандарту.

У 2006-2010 роках був депутатом Городоцької районної ради від партії “Реформи і Порядок”.

Також він був помічником-консультантом депутатів України. У 2014 році Гринів став членом політичної партії БПП “Солідарність”. У 2014 році та 2017 – 2019 роках він був головою обласної організації БПП “Солідарність”.

У 2002 році Гринів балотувався до Львівської міськради від блоку “Наша Україна”, а у 2006 році – до Обласної ради за списком партії “Реформи і Порядок”.

Вже у 2014 році Гринів балотувався до Верховної Ради України від БПП “Солідарність”. Також він був заступником керівника штабу Петра Порошенка у Львівській області на президентських виборах і заступником керівника штабу “ЄС” парламентської кампанії 2019 року.

У 2020 році Гринів став депутатом Львівської міськради 8 скликання від “ЄС”.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі