Депутат зі “Слуги народу” пояснила зв’язок між вагітністю подруги Софії Федини і путчем Порошенка

Share Button
Фото з відкритих джерел
Народний депутат із парламентської фракції “Слуги народу” Ліза Богуцька у серпні 2019 року стала автором політичного мему “Петя готує путч”.

Тривалий час було загадкою, на чому грунтувалися підозри української політикині щодо п’ятого президента України Петра Порошенка, який, нібито, у грудні того року замислив здійснити державний переворот.

Нагадаємо, що небезпекою “путчу Порошенка” Ліза Богуцька тоді пояснювала необхідність залишити на посаді міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, який, до речі, нещодавно (22 лютого) відсвяткував 7-му річницю свого очільництва в МВС. Мовляв, крім цього “чорта”, ніхто Порошенка стримати не зможе…

А все почалося з того, що парламентські журналісти з ложі преси зафіксували приватну переписку народного депутата Богуцької в месенджері.

“Лєночка, я напишу пізніше про це пост. Уявляю собі атаку ФБ на всю фракцію СН. Хочу тільки тобі написати: ми залишаємо Авакова. Іншого шляху немає. Порошенко готує переворот. І дуже серйозно готує. Він чекає, що ми відправимо Авакова у відставку, щоб відразу почати. Сьогодні, швидше за все, знімемо недоторканність. Але залишимо міністра МВС. Я засмучена дуже, але іншого шляху поки немає. Він залишиться до грудня. Саме на грудень Петя готує путч”, – написала вона невідомій співрозмовниці.

Остання фраза цієї переписки стала крилатою і облетіла соцмережі у вигляді фотожаб та інших приколів. Але лише днями стало відомо, що стало причиною для такого твердження і звідки народний депутат роздобула інформацію про путчистські замисли Порошенка.

Ліза Богуцька сама розповіла про це на сайті “Цензор.нет”.

Як пояснила народний депутат, теза про те, що Порошенко готує путч, народилася в результаті послідовних і, очевидно, на її думку, цілком логічних міркувань. Ключовою в цьому аналізі стала інформація про… вагітність подруги народного депутата від “Європейської солідарності” Софії Федини, про яку вона згадала під час виступу на мітингу у Львові.

“Я вибудовувала логічний ланцюг своїх міркувань. Я пам’ятала, що Порошенко, виступаючи, говорив, що через рік я повернуся. Потім я сюди додала виступ десь Софії Федини у Львові. Федина про якусь свою подругу розповідала, що та перший раз народила під час першого Майдану, другі пологи у неї збіглися з другим Майданом, і що тепер вона втретє вагітна – і народить в грудні. Я припустила, що це вона натякає на якийсь третій Майдан, який вірогідний і таке інше. Такі речі я підсумувала” , – розповіла Ліза Богуцька і інтерв’ю.

Народний депутат підкреслила, що це була її приватна переписка, і визнала, що її мислення певною мірою “конспірологічне”.

“У цьому контексті я теж складаю якісь обрізки думок в одну якусь конструкцію, якусь мислеформу”, – зауважила вона.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі