Депутату Юрченку повідомили про підозру в хабарництві

17 вересня 2020 Кримінал, Політика
Share Button
Олександр Юрченко
17 вересня 2020 року прокурором САП за дорученням Генерального прокурора повідомлено про підозру народному депутату України - члену комітету ВР України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг в отриманні неправомірної вигоди з використанням законних повноважень та обов’язків - Олександру Юрченку.
Дії народного обранця кваліфіковані за ознаками злочину, передбаченого ч. 4 ст. 368 та ч. 4 ст. 27 ч. 4 ст. 369 КК України, йдеться у пресслужбі САП.
Так, в рамках досудового розслідування детективами НАБУ встановлено, що народний обранець у завуальованій формі попросив надати йому через посередника неправомірну вигоду у сумі 13 тис. дол. США за внесення пропозицій до законопроєкту та у подальшому 200 тис. дол. США для підкупу народних депутатів-членів Комітету за голосування за подані ним пропозиції.
У середині серпня поточного року, правоохоронцями зафіксовано факт передачі та отримання народним депутатом через посередника першої частини обумовлених коштів.
26-27 серпня 2020 року була запланована передача другої частини коштів. Проте подальше виконання спеціального завдання було зупинене.
Як вже повідомлялось, 15 вересня 2020 року повідомлено про підозру помічнику народного депутата за ч.5 ст.27 ч.4 ст.368 КК України. Того ж дня Вищий антикорупційний суд застосував до нього запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативною внесення застави у розмірі 1000552 гривень.
Також детективи вже встигли провести допит депутата та вручили клопотання про обрання йому запобіжного заходу.

Так, антикорупційні органи проситимуть суд взяти народного депутата під варту з можливістю внесення застави у розмірі 6,5 млн гривень.
Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі