Львівська ОТГ & Сокільники: на сесії ЛОР прийняли рішення

05 грудня 2019 Львів
Share Button
Фото: Вікіпедія
Депутати Львівської облради за те, щоб не приєднувати Сокільники до Львівської ОТГ. Це питання виносилось сьогодні на позачергову сесію ЛОР, за нього проголосувала депутатська більшість.

Голова облради Олександр Ганущин заявив, що облрада зверталась до Львівської міськради щодо формування Львівської ОТГ, проте депутати ЛМР проігнорували це звернення і жодних рекомендацій з цього приводу не дали. «Тому праві Сокільники, – зазначив Ганущин. Я вітаю і Сокільники, і Куровичі, і Ставчани”.

Втім, рішення про формування ОТГ є всього лише рекомендаційним. За словами першого заступника голови ЛОДА Василя Лозинського,  усі питання щодо ОТГ розгляне міжвідомча комісія при ЛОДА, а далі – Кабмін.

Читайте також: ОТГ Львівщини пропонують укрупнити

Щодо інших ОТГ на Львівщині, то на сесії було прийнято рішення внести до Перспективного плану формування територій громад Львівської області від 2017 року, який передбачав утворення 85 ОТГ. До нього включили перелік ще з дев’яти громад у Дрогобицькому, Мостиському, Миколаївському, Пустомитівського, Золочівському та Стрийському районах.

Читайте також: Львівщина має бюджет на 2020 рік майже на 6 мільярдів

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі