Державний мовник Чорногорії написав, що «українці напали на “ЛНР”»

28 січня 2022, 15:55 Життя
Share Button
Скріншот
Чорногорська державна телекомпанія RTCG опублікувала новину, у якій йдеться про нібито «напад України» на так звану «ЛНР». Українське посольство в Чорногорії вимагало видалити цю публікацію.
Телеканал згодом вибачився та виправив текст новини.

Про це пише пресслужба посольства України в Чорногорії.

Новина державного мовника Чорногорії RTCG про загиблого бойовика на Донбасі мала назву «Українці напали на Луганську Республіку?».

Українське посольство закликали телеканал видалити «провокаційну публікацію» та в майбутньому не поширювати інформацію, яка не відповідає офіційній позиції Чорногорії.

«У момент найбільшої загрози нападу Росії на Україну ми приголомшені публікацією RTCG, яка легітимізує сепаратистське угруповання», — йдеться в заяві посольства України.

У посольстві також закликали чорногорського мовника уникати таких «потворних ситуацій» і публічно спростовувати будь-яку неправдиву інформацію.

Згодом телеканал вибачився за «упущення», яке нібито виникло через передачу новини від інформаційного агентства. Державний мовник виправив заголовок на «Під час артилерійського обстрілу загинув солдат».

У посольстві України подякували за швидку реакцію та запевнили, що інцидент вичерпано.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі