Держсекретар США Блінкен прибув до України

19 січня 2022, 09:58 Політика
Share Button
Фото: Нед Прайс
У Києві Блінкен зустрінеться з президентом Володимиром Зеленським та міністром закордонних справ Дмитром Кулебою.

Про прибуття Блінкена до Києва повідомило агентство AFP.

“Блінкен прибув до України, щоб висловити підтримку (Києву – ред.) у зв’язку зі зростанням побоювань щодо російського вторгнення”, — йдеться у повідомленні.

“Ентоні Блінкен зустрінеться з президентом України Володимиром Зеленським та Дмитром Кулебою, щоб підтвердити підтримку Сполученими Штатами суверенітету та територіальної цілісності України”, — пише у твіттері речник Держдепартаменту США Нед Прайс.

На порядку денному візиту також зустріч Блінкена зі співробітниками посольства США та їхніми сім’ями, щоб скоординувати дії на випадок повномасштабного вторгнення РФ.

Згодом він відвідає Берлін, де зустрінеться з головою німецької дипломатії Анналеною Бербок, та проведе переговори з представниками країн Трансатлантичного чотирикутника (США, Велика Британія, Франція та Німеччина). 21 січня Блінкен зустрінеться у Женеві з головою МЗС Росії Сергієм Лавровим.

Темою всіх переговорів стануть агресивні дії РФ, спрямовані проти України та на дестабілізацію безпеки у всьому регіоні. Союзники також обговорюватимуть санкції, які можуть зупинити агресора.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі