Держслужбовцям дозволять працювати після 65 років

05 грудня 2020 Життя
Share Button
Фото - ілюстративне
Верховна Рада надасть можливість роботи на державній службі до 70 років.

Прийнято за основу проект Закону “Про внесення змін до Закону України “Про державну службу” щодо зняття вікових обмежень для роботи на державній службі” (№ 4096). Про це інформує сайт Бухгалтер.

Законопроєктом пропонується впровадити гнучкий підхід у врегулюванні граничного віку перебування на державній службі, відповідно до практики законодавства країни членів Європейського Союзу та Конституції України.

Проектом пропонується внести зміни до Закону України “Про державну службу”, якими, зокрема, виключити норму щодо заборони вступу на державну службу особи, яка досягла 65-річного віку, надати можливість призначення особи, яка досягла 65-річного віку, на посаду державного службовця – на один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу.

Цим проєктом також передбачається, що у зв’язку з потребами служби держслужбовець за рішенням суб’єкта призначення може бути залишений на державній службі після досягнення 65-річного віку за його згодою, але не більше як до досягнення ним 70-річного віку.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі