«Діти все частіше бажають уваги батьків», – святий Миколай

Катерина Бенюк | 13 грудня 2021, 18:00 Інтерв'ю, Життя
Share Button
Фото: www.facebook.com/St.Mykolay
Грудень – місяць, який люблять діти. Очевидно, що не лише через початок зими і можливість пограти у сніжки, але завдяки і святому Миколаю.

«Ділу» вдалось поспілкуватись з нашим героєм між відвідинами діток у його резиденції, яка знаходиться у Kavalier Boutique Hotel у Львові. Святий Миколай справді дуже зайнятий, бо чимало діток намагається поговорити з ним особисто.

Скажіть, будь ласка, а ви вакциновані? Як сприймаєте всю цю ситуацію з вірусом?

Так, звичайно! Два щеплення Moderna маю. Знаєте таке – береженого Бог береже? Тому наша небесна канцелярія вакцинована, весь персонал – і ельфи, і маленькі істоти, які живуть у шафах, гноми, янголи. Ми всі боремось проти зла.

Фото Діла

Добре, тоді що таке зло? Проти чого саме ви боретесь?

Навіть цей коронавірус. Це всесвітнє зло. І ми за допомогою масочок, вакцин, дезінфекції допомагаємо його побороти. Зло різне – від поганої людини до падіння комети. У нього різні форми. Ми всім кажемо Amor Vincit Omnia! Любов переможе все!

Що ви робите весь рік, коли вас немає у резиденції?

Ми подорожуємо. Їздимо і в Африку до діточок, і в Індію. Християнський світ великий, але ми навіть за його межі подорожуємо. Бо, як вже казав, важлива любов – до людей, до світу. Ми пропагуємо, що Земля – це наш загальний дім.

Фото Діла

Що ви маєте на увазі?

Дивіться, якщо хтось щось погане робить в одній частині Землі, чи то з планетою, чи тваринками, людьми, це все відгукується в інших частинах Землі. Просто так нічого не буває. Тому якщо всі зрозуміють, дорослі і малі, що треба один одного любити і поважати, тоді і всесвітнє зло зникне. Всім всього вистарчить на нашій планеті тоді.

А як саме ви мандруєте?

Мене запрошують різні середовища. До прикладу, National Geographic, фотографи різні. І так ми мандруємо світом, здебільшого Африкою.

Фото: www.facebook.com/St.Mykolay

Багато людей просило запитати у святого Миколая, а що там з Дідом Морозом? Він існує?

Скажу так. От приходять діти до мене і питають – а як так, святий Миколаю? Ви ще зранку у нас в садочку чи школі були, а вже ввечері тут. Питань нема, кажу, тут у нас основна резиденція. Я головний Миколай, але у мене є помічники. Вони можуть мати різні види і форми. Наприклад, я не можу одночасно бути і тут, і там. Тому і назначаю собі помічника, також святого Миколая. А от Дід Мороз – це вже мій товариш. Він на Новий Рік працює, Санта Клаус працює в іншому регіоні планети і т.д.

Фото Діла

Що діти найчастіше бажають?

Зараз діточки наситились цими гаджетами і т.д. Нове покоління з гаджетами змалку і у них нема такого голоду до них. Їм тепер бракує таких людських емоцій. Наприклад, уваги батьків. Та хоча б той сніг, що ми зробили з ельфами. Він стільки радості дітям приносить. Вони собі зразу і за саночки згадали, і ковзани. Скажу так, гаджети не дають того ефекту, як справжня увага батьків і ті дитячі розваги. Сучасна дитина більше отримує задоволення від реальності справжньої, ніж віртуальної. Діти у своїх листах просять, щоб сніжок йшов (сміється). Тому дорослі, шукайте лижі чи санчата і зі своїми дітками проводьте час!

А дитячі будинки, інтернати ви відвідуєте?

Ми і в опікові центри, і в онкоцентри їздимо. Буває, заходжу в палату до дитинки і кажу – раз ти до мене не прийшов, то я до тебе тоді. Я ж чарівник, як то я до дитини не прийду! Ну і що, що дитина в лікарні, наступного року своїми ніжками сама до мене прийде, коли одужає. І, що тішить, багато згодом приходять. У понеділок ми відвідуємо сиротинці або лікувальні заклади з дітками. А по вівторках вже нас відвідують дітки з малозабезпечених сімей і т.д.

Знаєте…Можу сказати, що у них така жага до знань, до вражень. У них така хватка – вивчити віршик, розказати гарно. Діти з сиротинців дуже дисципліновані. Я відчуваю від них потужну любов і щиру радість!

Фото Діла

Яка географія діток, що до вас приїжджають?

Та з різних областей їдуть – з Одеської, Волинської, Київської. Цілими автобусами. Буває загалом до 4 тисяч діточок приїжджає. Трохи навіть голос мені сідає після них (сміється).

Яку місію ви несете, окрім боротьби зі злом?

Моя місія – нести добро і просвіту. Діти просять миру та злагоди, любові. Я благословляю дітей на добро.

Святий Миколай має своїх внуків чи дітей?

Та всі мої діти! У кожному місті, кожному селі. Я покровитель дітей.

І останнє запитання. Що ви би побажали українцям?

Я бажаю всім мешканцям України, щоб їхні заповітні мрії завжди збувались. Миру і достатку всім українцям!

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі