Діти виробили антитіла до Сovid-19, не заразившись – дослідження

19 листопада 2020 Здоров'я
Share Button
Ілюстративне фото
Діти в Австралії, чиї батьки були заражені коронавірусом, виробили надзвичайно ефективні антитіла, навіть не отримавши позитивного результату тесту на вірус.

У дослідженні, опублікованому у вівторок в медичному журналі Nature Communications, вчені обговорюють сім’ю з п’яти осіб, де обоє батьків заразилися Covid-19, пише finance.ua.

Приблизно через тиждень після того, як мати і батько побували на весіллі, у них з’явилися симптоми Covid-19. Вся сім’я була протестована на вірус, але діти отримали негативний результат. “Це чудово. Вони провели з нами півтора тижні, поки ми були інфіковані вірусом COVID”, – сказала мати Лейла Савенко. У двох синів почали з’являтися легкі симптоми, і вся сім’я знову пройшла обстеження.

Вчергове тести дітей виявилися негативними. Незвичайні результати випробувань спонукали вчених попросити сім’ю взяти участь у дослідженні. Зразки крові, слини, калу, сечі брали у всіх членів сім’ї кожні 2-3 дні протягом декількох тижнів.

Незважаючи на те, що тести на вірус були негативними, імунітет дітей реагував так сильно, що це протидіяло потенційній інфекції або, як каже мати, “вірус був знищений до того, як перетворився на Covid”.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі