Для будівництва Північної об’їзної Львова викупили 16 земельних ділянок

27 січня 2021 Львів
Share Button
Фото з відкритих джерел
16 земельних ділянок із 52 запланованих викупили для будівництва Північної об’їзної Львова. Землі розташовані на території Жовківського, Кам’янка-Бузького та Яворівського районів.

Про це повідомив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

На території Кам’янка-Бузького району усі три ділянки викупили. Щодо двох інших районів, процес викупу затягнувся через адміністративну реформу та необхідність очікувати, коли фактичні спадкоємці увійдуть у право власності на майно.

“Сьогодні під час наради доручив головам РДА посилити роботу та до кінця лютого укласти усі договори купівлі-продажу”, – написав Бучко на своїй сторінці у Фейсбуці.

Північну об’їзну побудуємо в межах населених пунктів, починаючи з села Бірки через Завадів, Зашків, Гряду і до Малих Підлісок. Будівництво розпочнемо цьогоріч. Для цього Європейський банк реконструкції та розвитку виділив Уряду 11 мільярдів гривень.

Це кредитні кошти, які необхідно повернути до 2035 року. Нова дорога дозволить значно розвантажити південну об’їзну міста та вуличну мережу. ЇЇ будуватимуть двома пусковими комплексами. Дорога матиме цементно-бетонне покриття, по дві смуги руху у кожному напрямку, шумозахисні екрани у межах населених пунктів, надземні або підземні переходи. Загальна протяжність автошляху – 23 кілометри.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі