Для офісів львівських громад закуплять кулери без охолодження по 5,5 тисяч гривень

Share Button
Сьогодні, 28 липня, на засіданні постійної Комісії фінансів та планування бюджету Львівської міськради розглядали звернення департаменту міської агломерації із проханням додатково виділити 499,8 тис. грн. на обслуговування дев'яти офісів об'єднаних громад Львова, які є на їх балансі.

За словами департаменту, більшість з приміщень є великими і потребують газового опалення. Також є поточні видатки, такі як заправка картриджів, виготовлення печаток, фасадні таблички вартістю 1 тис грн/шт і т.д. Про це повідомляє “Діло”.

Також для кожного офісу планують закупити підлогові кулери без холодильника по 5 тис 500 грн на загальну суму 50 тис грн. Це питання викликало суперечку серед членів комісії.

“П’ять з половиною тисяч за кулер це щось дуже круто. Як і закупівля стаканчиків по 70 коп/шт”, – заперечив член комісії та депутат ЛМР Юрій Ломага.

“Це закруто, я закупляла гарні паперові стаканчики по 28 коп/шт”, – підтримала колегу голова комісії та депутатка ЛМР Наталія Шелестак.

“Я купляв ще дешевше, але то таке”, – додав Ломага.

Після дискусії члени комісії вирішили підтримати питання в цілому більшістю голосів.

“Потреба громад є значно більшою, можливо знайдуть дешевші кулери, то гроші залишаться ще на якісь потреби. Це питання проконтролюється”, – підсумували члени постійної Комісії фінансів та планування бюджету Львівської міськради.

Зазначимо, що кулер підлоговий без холодильника можна придбати в інтернеті від 1800 грн.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі