Для пам’ятника Володимиру Івасюку в Брюховичах витратять майже пів тонни бронзи

05 грудня 2019 Львів
Share Button
Фото: ivasyuk.org.ua
Брюховицька селищна рада підписала договір вартістю 545 тис. грн на виготовлення пам’ятника загиблому поетові і музиканту Володимиру Івасюку.

Виконавцем робіт буде приватний підприємець Орест Канич, повідомляє видання Наші гроші, посилаючись на сайт закупівель Prozorro.

Бронзовий пам’ятник мають виготовити вже до 31 грудня цього року. Договором передбачено, що із загальної суми у 545 тис. грн гонорар скульптора становитиме 195 тис. грн. На сировину та матеріали витратять майже 99 тис. грн, на загально-виробничі витрати – 54 тис. грн, а також прибуток – 45 тис. грн. Для виготовлення пам’ятника закуплять 480 кг бронзи. Одна з головних статей витрат – це зарплати та ЄСВ, на це піде ще понад 120 тис. грн бюджету. Як випливає із розрахунку, буде задіяно шість осіб, з яких четверо отримають надбавку у розмірі 20%. У розрахунок витрат підприємець заклав і єдиний податок у розмірі 5% – понад 27 тис. грн.

Про Ореста Канича відомо, що він є співзасновником ТОВ «ПікАрт», яке створювало скульптури для мережі ресторанів компанії «!Фест».

Нагадаємо, цього року виповнилося 40 років, відколи Володимира Івасюка знайшли повішеним у Брюховицькому лісі під Львовом. Обставини його загибелі до сьогодні не до кінця з’ясовані.

 

Читайте також: Рамадан Брюховицького терору: як правоохоронці розслідують невигідні справи

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі