Для РНБО готують документи щодо запровадження санкцій проти каналу НАШ

28 січня 2022, 09:25 Політика
Share Button
Євген Мураєв
Документи у розробці.

Для Ради нацбезпеки й оборони готують документи, що обґрунтовують необхідність запровадження санкцій проти телеканалу НАШ, яким володіє колишній депутат Верховної Ради Євген Мураєв.

Про це LIGA.net повідомило джерело у правоохоронних органах.

За його словами, інформація МЗС Великої Британії щодо планів Росії привести до влади в Україні Мураєва виявилася для правоохоронців новиною. Підтвердження цих даних у правоохоронців поки що немає. Україна чекає від британських партнерів додаткової інформації з цього приводу, до МЗС Великої Британії надіслано відповідний запит.

Коли саме може бути введено санкції проти каналу НАШ, співрозмовник не уточнив. Документи, за його словами, у розробці.

  • 17 січня петиція громадського діяча Сергія Стерненка про введення санкцій проти телеканалу НАШ, який “поширює російську пропаганду”, набрала понад 25 000 підписів.
  • 23 січня Міністерство закордонних справ Великої Британії заявило, що уряд РФ планує привести до влади в Україні проросійського лідера, оскільки розглядає можливість нового вторгнення й окупації української території. Потенційним кандидатом називають Мураєва.
  • У МЗС Росії назвали це “дезінформацією” і знову безпідставно звинуватили країни НАТО в ескалації напруженості навколо України.
Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі