Сергій Остапенко

Сергій Остапенко

Військовослужбовець ЗСУ

Для тих, хто чекає рідних із фронту

Сергій Остапенко | 10 травня 2022, 14:31 Думка
Share Button
Фото: умовне
Дорогенькі наші, ми всі усвідомлюємо, як вам важко. Постійні думки, чи живий, чи не голодний, чому не дзвонить, плюс побутові проблеми на ваші плечі.

Але прошу зрозуміти – тут кінець цивілізації. Ворог нищить все, аби ми почували себе вкрай некомфортно. Тому якщо ваш милий тиждень не виходить на зв’язок, то в 99,99% він живий і здоровий. Він просто не може до вас зателефонувати. Він також не може вийти в найближче інтернет-кафе, замовити чашку еспресо і поспілкуватись з вами по Інтернету. Бо там, де літають гради – цивілізація вмирає. Знецінені гроші, вода лиш на чай, душ з вологих серветок стали нормою.

Інтернет є лише в обмежених місцях і для потреб ЗСУ.

Тому дуже вас прошу – не панікуйте, не оголошуйте своїх рідних в розшук. Не поширюйте панічну брехню типу «бригада в оточенні», «офіцери потікали», « з калашами проти танків» і т. д. Нічого такого немає навіть близько. Офіцери-штаби завжди з нами, ніяких оточень, лупашити є чим, ми тримаємось!

Зрозумійте, будь-ласка, ворог намагається нас бити не лише мінами і снарядами, а ще й вашими сльозами. Аби поширити паніку, аби опустились руки.

Ми усі тут для того, щоб не гвалтували вас і не вбивали наших дітей.

Сьогодні – час сильних! Тримайтесь. Ніжитись будем при зустрічі!

Сонце сходить, Перемога стає ще на день ближчою.

До зустрічі і Слава Україні!!!

Джерело

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі