До львівської лікарні доставили гелікоптером тримісячне немовля

04 жовтня 2021 Життя, Здоров'я, Львів
Share Button
Фото: Олексій Тренін
У дитини діагностували судомний синдром.

У понеділок, 4 жовтня, до львівської міської дитячої лікарні гелікоптером з Кам’янки-Бузької доставили тримісячне немовля, у якого діагностували судомний синдром. Дитину відразу скерували в реанімацію, передає Zaxid.net.

За словами заступника головного лікаря лікарні Романа Гереги, за попередньою інформацією лікарів у маляти раптово виникли судоми, яких ніколи раніше не було. За вказівкою лікарів, дитину відразу скерували в реанімацію. Що стало причиною їх виникнення, стане відомо після ретельного обстеження немовляти.

Як писало “Діло”, 1 жовтня на Львівщині відновили аеромедичну евакуацію важкохворих пацієнтів. Національна поліція передала Львівському обласному центру екстреної медицини та медицини катастроф гелікоптер Airbus Helicopters Н145, який тепер постійно перебувати на Львівщині. Борт оснащений медичним обладнанням, необхідним для екстреної евакуації важкохворих пацієнтів. До кінця року на фінансування проекту Львівщині виділили близько 15 млн грн.

Раніше для аеромедичної евакуації в області тимчасово використовували гелікоптер ДСНС, який на початку червня забрали на сервісне обслуговування. Після цього майже чотири місяці аеромедична евакуація пацієнтів на Львівщині не здійснювалася.

З квітня 2021 року, відколи на Львівщині діє пілотний проект аеромедичної евакуації, до лікарень Львова з віддалених районів області було доставлено гелікоптером 9 дорослих хворих, переважно з інсультами. Немовля гелікоптером транспортували вперше.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі