До України може надійти нова партія вакцини від коронавірусу з ОАЕ

12 квітня 2021 Здоров'я
Share Button
Фото із відкритих джерел
До України може надійти ще 5 млн доз вакцини китайської Sinopharm від коронавірусу, виробництво якої налагодила компанія з ОАЕ разом з виробником із Китаю. Також є імовірність, що Емірати вироблятимуть вакцини в Україні.

Про це йшлося під час візиту офіційної делегації України до Об’єднаних Арабських Еміратів.

Зокрема, можливість виробництва вакцин від коронавірусу в Україні запропонував ОАЕ головний санлікар Віктор Ляшко. Сторони мають намір опрацювати питання найближчим часом.

“Домовились опрацювати це питання найближчим часом та ухвалити рішення до кінця травня 2021 року. Також Україна зацікавлена у досвіді ОАЕ щодо вакцинації та розширені кооперації в сфері медицини”, – сказано в повідомленні.

Також під час зустрічі обговорили можливість постачання до України щонайменше 5 мільйонів доз вакцини із заводу в ОАЕ, який нині має потужність виробництва близько двох мільйонів доз на місяць.

“Пріоритетним для України є питання постачання вакцини, адже для виконання указу президента про вакцинацію більшості дорослого населення України вже до кінця 2021 року необхідно забезпечити вільний доступ до вакцини усім українцям від 18 років. Компанія G42 спільно з китайським виробником вакцини “Сінофарм” залучена до виробництва інактивованої вакцини від коронавірусу та вже виробляють цю вакцину під назвою Hayat-Vax COVID-19 в ОАЕ”, – йдеться в повідомленні.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі