
Кабінет Міністрів схвалив відповідну постанову (№ 1448), пише “Бабель”.
Під час виконання завдань всі члени ТрО мають право використовувати особисту мисливську зброю і патрони до неї. Зброя на час виконання завдань може перебувати в зарядженому стані та переноситися без спеціального чохла.
Особисту мисливську зброю можна застосовувати для захисту громадян і цивільних обʼєктів від нападу, для відбиття нападу або для його запобігання, для звільнення захоплених обʼєктів, для знищення обʼєктів агресора, для затримання і роззброєння окупантів. Також її можна застосовувати проти правопорушників (наприклад, мародерів) й осіб, які злісно перешкоджають ТрО або становлять загрозу для членів підрозділів.
Крім цього, члени ТрО мають право застосувати мисливську зброю для самооборони та відбиття збройної агресії проти України.
Нагадаємо, із січня 2022 року в Україні набув чинності закон про тероборону.
Коментарі