Дочка судді Печерського суду вибачилася за образи українців. Відео

08 травня 2021 Відео, Життя
Share Button
Скріншот із відео
Дочка судді Печерського суду Києва вибачилася за своє скандальне відео з грубими висловлюваннями на адресу українців та заявою про Крим, яке викликало в суспільстві різку гнівну реакцію.

Нагадаємо, донька судді Печерського райсуду Києва Крістіни Константінової Анастасія висловилась про окупацію півострова та приїзд до столиці російського репера Басти, викликавши ролик в мережу.

Свою заяву Анастасія Константінова 8 травня опублікувала в Instagram.

Дівчина запевнила, що в жодному разі не хотіла образити громадян України й тих, хто захищає територіальну цілісність країни.

Своє минуле відео з “наїздами” на незадоволених приїздом російського репера Басти до Києва для концерту Анастасія назвала “емоційною позицією”, оскільки є цінителем його творчості, але “не була обізнана про його політичні погляди”.

“Якщо він дійсно підтримував анексію Криму, то я не поділяю цього”, – сказала дівчина.

Зазначимо, що такі слова про необізнаність прозвучали наступного дня після резонансу через матірну заяву студентки про те, що Крим нібито вже не український: “він вже не наш. Змиріться з цим, бл**ь! Про**али!”

Тепер же ситуація кардинально змінилася. Анастасія каже, що її висловлювання були неправильними, і викликали “обурення і виправданий гнів”. Що в дитинстві вона дуже любила відпочивати в Криму, і їй шкода, що “ця земля зараз тимчасово окупована”.

Студентка висловилася про своїх батьків суддів, і заявила про готовність відповісти за сказані слова відповідно до закону.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений A N A S T A S I A (@konstanta00)

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі