Домашній арешт екс-посадовця АРМА Павленка перевірять, після його фото з відпочинку

28 жовтня 2021, 16:39 Життя, Трафунки
Share Button
Володимир Павленко, фото із відкритих джерел
Екс-заступник голови АРМА Володимир Павленко має відбувати запобіжний захід у Києві. Натомість він викладає фото з західної України.

Національне антикорупційне бюро України перевірить інформацію щодо невиконання екс-заступником голови АРМА Володимиром Павленком умов визначеного запобіжного заходу – нічного домашнього арешту. Про це повідомив директор НАБУ Артем Ситник, передає ТСН.

Згідно ухвали ВАКС, Павленко знаходиться під нічним домашнім арештом (з 23:00 до 6:00) до 22 листопада 2021 року.

Однак 15 жовтня 2021 року о 16:11 він публікував на своїй сторінці у Facebook своє фото в місті Тернопіль (420 км від Києва), а наступного дня — в Івано-Франківській області, у селі Верховина (622 км від Києва). 17 жовтня він також виклав фото, вказавши геолокацію — Львів.

Kyiv Media

Kyiv Media

«Виконання запобіжних заходів – це питання органів внутрішніх справ. Ми не повинні це відслідковувати, – сказав він. – Але коли з’являється інформація, то, звичайно, відслідковуємо. Чесно кажучи, я цього не чув. Але якщо є така інформація, то вона виглядає, як порушення умов запобіжного заходу. Я дам рішення, щоб цю інформацію перевірили» — зазначив Ситник.

На питання про те, як довго НАБУ буде збирати докази, щоб передати їх до суду, він зазначив, що спрогнозувати це дуже складно.

«Там на певному етапі розслідувало ДБР, але потім було прийнято рішення про передачу справи за підслідністю. Там уже були певні напрацювання, –зазначив він. – Можу сказати як слідчий, що найгірше, що може відбуватися зі справою, крім, можливо, корупційної складової, це коли вона передається від одного слідчого до іншого. Тому прогнозувати не буду. Але звичайно, що буде законне рішення» — зазначив він.

Ситник підкреслив, що «політично він тримає себе в курсі того, що відбувається» в резонансних кримінальних провадженнях.

«Тому інформацію щодо невиконання умов запобіжного заходу я буду перевіряти», – зазначив Артем Ситник.

В рамках цього кримінального провадження колишній т.в.о. голови АРМА Віталій Сигидин, його заступник Володимир Павленко та керівник Управління менеджменту активів Вахтанг Бочорішвілі підозрюються у привласненні, розтраті або заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем в особливо великих розмірах або організованою групою (ч. 5 ст. 191 ККУ). Мова йде про викрадення 400 тисяч доларів із рахунків АРМА. Кошти належали київському бізнесмену Сергію Кісєльову.

Як писало Діло, керівництву АРМА оголосили підозру у привласнені понад 400 тисяч доларів.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі