Донька одіозної судді підтримала Басту й засумнівалася в приналежності Криму Україні

07 травня 2021 Трафунки
Share Button
Скріншот із відео
Баста неодноразово гастролював в окупованому Криму і входив до переліку осіб, які загрожують нацбезпеці країни.

Донька судді Печерського райсуду Києва Крістіни Константінової Анастасія висловилась про окупацію півострова та приїзд до столиці російського репера Басти, викликавши ролик в мережу.

Відео дівчини опубліковано у Телеграм-каналі Червоний Губер. Автори публікації стверджують, що блогерка навчається у КНУ імені Тараса Шевченка на юридичному факультеті, а її матір працює суддею в столичному суді.

«До речі, поки не пішла на пляж, хотіла висловитися щодо новинних подій, пов’язаних з одним з моїх улюблених виконавців, який приїхав до Києва. І я читаю у новинах, що йому доводять, розповідають, що Крим – наш, бігають, не дають людині відпочити, блін, у закладах якихось. Якесь наше бидло українське… вгомоніться, бл*ть. Те, що він артист і виступав у Криму, взагалі нічого, бл*ть не значить. Він (Крим – ред.) уже не наш. Змиріться вже, бл*ть. Про*бали», – сказала вона у ролику.

Анастасія заявила, що через це в Україну ніхто з нормальних виконавців вже не приїжджає.

«Кого нам слухати? Наше українське гі*но слухати? Я не виводжу, у мене вуха в’януть від цього гі*на. alyona alyona цю слухати? Кого слухати? У нас одиниці… Дикуни просто, немає слів», – відповіла дівчина.

Активіст Михайло Жернаков у Facebook підтвердив з посиланням на власні джерела, що дівчина на відео – донька судді Печерського райсуду Києва Крістіни Константінової.

Крістіна Константінова під час Революції Гідності дозволяла, зокрема, проводити обшуки в активістів Автомайдану.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі