Дослідники назвали професії, представники яких вживають найбільше алкоголю

03 березня 2021 Життя
Share Button
Фото: ілюстративне
Нове дослідження показало, що певні види роботи пов'язані з більш високим рівнем вживання алкоголю.

 

Про це повідомляє УНН із посиланням на іноземне видання The Independent.

Група дослідників з університету Ліверпуля порівняли ймовірність взаємозв’язку різних професій і вживання алкоголю.

Автори проаналізували дані про 100 817 дорослих з усієї Великої Британії, зібрані в біобанку, які були прийняті на роботу в період з 2006 по 2010 рік.

Згідно з дослідженням, власники пабів і менеджери закладів майже в три рази частіше зловживають алкоголем, а прибиральники та штукатури – в два рази.

Дослідження також показало, що священнослужителі, фізики, геологи, метеорологи і практикуючі лікарі п’ють найрідше.

Виявилося також, що взаємозв’язок між професією і кількістю вживаного алкоголю істотно відрізняється у чоловіків і жінок.

Для чоловіків робочі місця, пов’язані з великим вживанням алкоголю, виявилися висококваліфікованими професіями в сфері торгівлі. У той час як посади з категорії топ-менеджерів і вищих посадових осіб з більшою ймовірністю були пов’язані зі збільшеною кількістю вживання алкоголю для жінок.

Найменше алкоголю серед чоловіків вживали представники священнослужителів, лікарів-практиків і міських архітекторів. Найменше п’ють серед жінок шкільні секретарі, вчені-біологи, біохіміки та фізіотерапевти.

Дослідники попереджають, що через перехресний характер дослідження не вдалося встановити причинно-наслідковий зв’язок між споживанням алкоголю і професією.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі