Бей Тетяна

Бей Тетяна

Депутат Львівської обласної ради, партія «За майбутнє»

Досвід vs Молодь у політиці

Тетяна Бей | 21 березня 2021 Думка, Політика
Share Button
Фото ілюстративне
Під час кожних виборів ми чуємо такі фрази: "Нема нових облич", "Постійно одні й ті самі", "Чому доводиться вибирати з тих, що і п'ять років тому?".

І люди таки мають рацію. У нас мало молодих людей в політиці. Я вважаю, що це погано. Світ кожного дня змінюється, тому керувати країною мають ті, хто змінюється разом із ним — молодь.

Потрібно дати дорогу новим спеціалістам, які подекуди знають більше за здавалося б досвідчених фахівців. Молоді політики необхідні країні. Нам потрібні їхні сучасні ідеї та думки.

Але тут виникає ще одна проблема: де ж та активна молодь, яка готова йти в політику? За моїми спостереженнями, охочих є багато, але не всі розуміють з чого починати.

До прикладу, за кордоном молодим людям теж непросто стати політиком — потрібно пройти певну ієрархію. Але в інших країнах діє безліч структур, за допомогою яких можна долучитися до різноманітних рухів. Також є тенденція розвитку мереж молодіжних центрів, де охочі можуть почати громадську діяльність.

Наше завдання полягає в тому, щоб теж дати молодим людям можливість долучитися до самоврядування. Для цього потрібно розвивати молодіжну політику, створювати молодіжні центри. І, що найважливіше — організовувати молодіжні ради, які б працювали при органах державної влади. Там  молодь зможе зрозуміти специфіку роботи політика і отримати навички, які знадобляться для подальшої державотворчої кар’єри.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі