Дружину скандального Гогілашвілі офіційно працевлаштували в ОП

13 січня 2022, 14:40 Життя
Share Button
Олександр Гогілашвілі
Рішення про працевлаштування Левченко було ухвалене через 5 днів після виходу журналістського розслідування.

Марію Левченко, яка вже кілька років була помічницею Зеленського й перебувала у його кабінеті, але отримувала зарплату в ТОВ “Квартал-95”, офіційно працевлаштували в Офіс президента.

Про це повідомляє Слідство.інфо з посиланням на отриману письмову відповідь ОП.

Левченко є дружиною Олександра Гогілашвілі, який був звільнений з посади заступника глави МВС після скандалу з патрульними.

Журналісти зауважують, що рішення про працевлаштування Левченко було ухвалене через 5 днів після виходу їхнього розслідування про зв’язки подружжя Левченко-Гогілашвілі та керівника ГУ розвідки Кирила Буданова.

Марію Левченко призначили на посаду заступниці керівника Кабінету президента України – керівниці Служби забезпечення заходів президента України.

В ОП не змогли повідомити деталі про зарплатню Марії Левченко і переадресували це питання до Державного управління справами.

Як встановило раніше Слідство.інфо, Марія Левченко пересувається у супроводі охорони та на спецавтомобілях СБУ з номерами прикриття.

ЗМІ зацікавилися біографією колишнього заступника глави МВС Олександра Гогілашвілі після того, як він погрожував групі патрульних, які затримали посадовця через порушення ПДР.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі