Дубінський заперечує своє втручання в американські вибори

12 січня 2021 Політика, Світ
Share Button
Фото з відкритих джерел
Член фракції "Слуга народу" в Верховній Раді, заступник голови парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Олександр Дубінський заперечує будь-яку свою причетність до спроб вплинути на перебіг виборів у США.

Про це Дубінський написав у своєму Telegram-каналі, коментуючи запровадження проти нього санкцій міністерством фінансів США.

“Я ніколи не втручався у вибори в інших державах, зокрема і американські вибори, і ніколи не мав стосунку до оприлюднення або інших подібних дій так званих плівок Порошенка-Байдена”, – написав Дубінський.

Крім того, він запевнив, що не мав жодного зв’язку з народним депутатом України Андрієм Деркачем, щодо якого США у вересні 2020 року запровадили санкції за спроби вплинути на американські президентські вибори.

Тих, хто вказував на його можливий зв’язок з Деркачем, Дубінський назвав “аферистами”.

“Викликає жаль, що деякі посадові особи США користуються брехливими доносами аферистів, які фактично сприяють корупції в Україні”, – зазнчив політик.

Говорячи про свої подальші дії, нардеп запевнив, що вони носитимуть юридичний характер. Водночас Дубінський переконаний, що готовий “випробувати тимчасові незручності й тимчасово побувати” в американських підсанкційних списках.

Дубінський також заявив, що не має наміру бути “маріонеткою для країни-агресора або для наших євроатлантичних партнерів”.

Зазначимо, Вашингтон включив до списку санкцій щодо України 11 фізичних осіб і організацій. Під санкції підпали сім громадян України, зокрема, Дубінський, і чотири організації, що базуються, за даними Мінфіну США, в Україні. Ці заходи впроваджені проти них, оскільки у Вашингтоні вважають, що вони втручалися у виборчий процес у США.

За повідомленнями Мінфіну США, ці фізособи пов’язані з народним депутатом України Андрієм Деркачем, щодо якого США ввели санкції у вересні 2020 року “за спроби вплинути на президентські вибори в США 2020 року”. Самого Деркача Мінфін у прес-релізі називає “російським агентом”.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі