Два будинки українських архітекторів увійшли до топ-12 найкращих нереалізованих проектів. Фото

28 грудня 2020 Життя, Фото
Share Button
Sergey Makhno Architects
Впливове архітектурне видання Archdaily включило до свого списку проекти Yakusha Design та Sergey Makhno Architects.

Два будинки українських архітектурних бюро увійшли до топ-12 найкращих нереалізованих проектів за версією впливового архітектурного видання Archdaily. Йдеться про будинок над скелею від студії Yakusha Design та будинок-бункер від Sergey Makhno Architects, пише Zaxid.net.

Видання обирає найкращі нереалізовані проекти двічі на місяць із пропозицій, які надають читачі Archdaily. До Best Unbuilt Architecture входять ще нереалізовані архітектурні та ландшафтні проекти з усього світу, проекти-переможці міжнародних конкурсів, концепти, а також будівлі у процесі будівництва.

Проект будинку над скелею The Air київська студія Yakusha Design розробила для будівництва у Португалії. Він вирізняється суцільними вікнами-фасадами, розташованими на 270 градусів конструкції. Будинок частково нависає над скелею, викликаючи відчуття «неможливої ​​архітектури».

Yakusha Design

«Як маяк, він щодня стикається з морським бризом. Ідея цього мінімалістичного скляного будинку полягає у створенні відчуття невагомості архітектури з видом на океан», – описують проект у ArchDaily.

Yakusha Design

Бункер Plan B від київського архітектурного бюро Sergey Makhno Architects – це автономний підземний бетонний будинок із дезінфекційною кімнатою та вертолітним майданчиком на даху.

 

 

 

Sergey Makhno Architects

Зовні він нагадує вхід до музею сучасного мистецтва чи до військової бази. Будинок займає всього 172 м кв. і може розміститися поруч із головним будинком або, приміром, десь у лісі.

 

Sergey Makhno Architects

 

Sergey Makhno Architects

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі