Дві області скасували послаблення карантину – МОЗ

06 червня 2020
Share Button
Ілюстративне фото
В регіонах України працює адаптивний карантин. Це демонструє відповідальність місцевих органів влади, зазначив головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

Влада Волинської та Донецької областей скасували послаблення карантинних заходів через зростання кількості захворювань коронавірусом COVID-19.
Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я в суботу, 6 червня.

“У зв’язку із зростанням кількості захворювань COVID-19 за останній тиждень Волинська та Донецька області скасували раніше введені заходи з ослаблення карантину. Зокрема, закриті дитячі садки, готелі, заборонено проведення спортивних і релігійних заходів. У Донецькій області припинено міжміське автобусне сполучення”, – йдеться в повідомленні.
Зазначається, що в Ковельському та Володимир-Волинському районах Волинської області, у зв’язку зі складною епідемічною ситуацією, зберігається дотримання вимог жорсткого карантину без жодних послаблень.
Також в цих районах заборонені зупинки міжміського та міжобласного транспорту, який курсує транзитом, закриті залізничні вокзали для посадки і висадки пасажирів.
“Ми бачимо, що адаптивний карантин працює. В областях, в яких складна епідемічна ситуація, чи не послаблялися карантинні заходи. А ті, у кого є невідповідність критеріям, приймають рішення про посилення. Це демонструє відповідальність місцевих органів влади”, – зазначив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.
Зокрема, місто Київ і Житомирська область прийняли рішення не вводити послаблення карантину, які передбачені з 5 і 10 червня. У цих регіонах призупинено відкриття закладів харчування, а також інших установ, що надають послуги розміщення (хостели, санаторії, будинки відпочинку).
Також в Чернівецькій, Рівненській і Львівській областях не було введено ніяких послаблень карантинних заходів.
Нагадаємо, 5 червня Україна перейшла на новий етап пом’якшення карантину. Кабмін зняв ряд карантинних обмежень з бізнесу і громадян. Зокрема, ресторанам і кафе дозволили приймати відвідувачів в приміщенні.
Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі