Двох поліцейських в Одеській області підозрюють у знущанні та побитті ветерана АТО

Share Button
Фото ілюстративне
В Одеській області виник новий новий скандал через знущання у відділку поліції. Напередодні близько сотні людей пікетували Одеське управління нацполіції.

Протестували проти свавілля поліцейських із Болградського райвідділу, де копів підозрюють у знущанні та побитті ветерана АТО. 29-річний Тарас Чернявський потрапив до лікарні зі струсом мозку, забоями та травмою ноги. Потерпілий твердить, що знущалися саме через те, що він воював на Сході. Про це повідомляє ТСН.

“Сказали, мовляв, навчимо тебе поважати бессарабську землю. Бички намагалися мені в рот засипати, землю. Один тримав за вилиці, намагався мені відкрити рот, а другий, це все робив. Мене закували в наручники і вели до відділку: били тілом об решітку, коли вели, почали там бити по голові”, – розповів постраждалий ветеран АТО Тарас Чернявський.

За фактом побиття обласна поліція порушила кримінальне провадження. Двох поліцейських, які фігурують в заяві ветерана, відсторонили від роботи. За справу вже взялися у Державному бюро розслідувань.

“Працівники, які скоюють злочини, не будуть працювати. Це позиція не тільки моя, начальника головного управління, а Нацполіції. У ситуації треба розібратись і, за законом, притягнути до відповідальності”, – каже  заступник начальника ГУ НП в Одеській області Сергій Махотін.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі