Двох працівників посольства України в Польщі підозрюють у контрабанді золота, валюти та сигарет

01 березня 2021 Кримінал, Світ
Share Button
Ілюстративне фото
В неділю, 28 лютого, стався інцидент у пункті пропуску в Ягодині на українсько-польському кордоні, затримали авто на дипломатичних номерах з великою кількістю золота та грошей.

Про це пoвідoмляє Yavp.pl з пoсиланням на прес-службу Держмитслужби України.

Золото, гроші та інші матеріальні цінності намагалися вивезти з України до Польщі вантажним автомобілем.

“Наразі проводяться слідчі дії. Додаткова інформація згодом”, – повідомили в Держмитслужбі.

Більше інформації щодо інциденту розповів міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба. Виявилося, що затримане на кордоні авто належить посольству України в Польщі. Гроші, золото та контрабандні сигарети пробували вивезти з України двоє співробітників цієї установи.

“Випадок для МЗС кричущий. Переконаний, важливо виносити такі випадки назовні, робити їх публічними. Треба зламати ганебний підхід «не виносити сміття з хати». Його якраз треба виносити. Інакше будемо жити у смітті”, – зазначив
Кулеба.

Міністр додав, що 2-х співробітників посольства України в Польщі, вже відкликали з-за кордону.

“Проти обох співробітників починаємо дисциплінарне розслідування щодо виявлених фактів. Розслідування буде ретельне і швидке. Звісно, презумпцію невинуватості ніхто не відміняв. Але за результатами розслідування я буду готовий ухвалювати будь-які рішення”, – наголосив Дмитро Кулеба.

За неофіційною інформацією, українські дипломати намагалися провезти службовим авто до Польщі 165 тисяч доларів, 70 тисяч євро, понад 16 кг золота та 187 коробок з сигаретами.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі