Двом фігурантам справи про підпал будинку заступника голови ОПУ оголосили підозри

23 жовтня 2021, 15:27 Кримінал
Share Button
Фото: прокуратура
Їх підозрюють в умисному пошкодженні майна та в хуліганстві (ч. 2 ст. 194, ч. 2 ст. 296 Кримінального кодексу України).

Про це повідомила Київська міська прокуратура.

Згідно з матеріалами слідства, один з підозрюваних, 20-річний мешканець столиці, отримав через месенджер Telegram замовлення на підпал будинку посадовця. За виконання замовлення підозрюваному пообіцяли заплатити 7 тисяч доларів. До цього злочину чоловік залучив свого знайомого – 25-річного жителя Черкаської області, якому пообіцяв віддати частину винагороди.

“Придбавши необхідні для підпалу засоби, а саме легкозаймисті суміші (бензин та керосин), ємкості та клейкі стрічки, зловмисники приготували три пляшки із “коктейлем Молотова” та в ніч на 22 жовтня 2021 року прибули до місця вчинення злочину у Дарницькому районі столиці. Спочатку вони нанесли фарбою на паркані даного будинку образливі написи, після чого поки один з чоловіків спостерігав за обстановкою, інший – підпалив пляшку з “коктейлем Молотова” та кинув її через паркан на територію будинку”, – розповіли в прокуратурі.

Під час спроби підпалити другу пляшку зловмисника помітили. Він намагався втекти, але “по гарячих слідах” його затримали правоохоронці. Згодом був затриманий і його спільник.

Як писало Діло, у двір будинку заступника голови ОПУ Жовкви кинули “коктейль Молотова”.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі