Двоє братиків із Вінниччини здолали 10 кілометрів босоніж, щоб втекти від вітчима

05 січня 2022, 16:59
Share Button
Фото поліції
Дітей виявили в сусідній Одеській області.

Вані та Сані – по 6 та 12 років. Попри холод на вулиці, вони пробігли 10 кілометрів від рідного дому. Про це повідомила поліція Одещини.

“Про хлопчиків у поліцію повідомили пересічні громадяни, які їхали на автомобілі по трасі й звернули увагу, що вони йдуть вздовж дороги без взуття і зовсім самі. Ми поїхали до місця, на яке орієнтовно вказали люди, і розшукали дітей. При наближенні машин вони ховалися у придорожніх насадженнях. Коли ми запитали, чого ті бояться, у відповідь почули: повернення додому у Вінницьку область”, — розповіла начальниця сектору ювенальної превенції Подільського районного управління поліції Катерина Нігрецкул.

Далі малюки пояснили, що живуть з меншою сестричкою, мамою та вітчимом, який їх нібито ображає, тому вони і вирішили втекти з дому до бабусі, яка живе у Балті Одеської області.

Ювенальна поліція допомогла розшукати жінку і доправила туди дітей. Бабуся вже мала для хлопчиків необхідні речі.

“Про ситуацію, що склалася, ми сповістили колег з сусідньої області. На той час повідомлення про зникнення з дому дітей їм не надходило. Зараз поліцейські шукають матір хлопчиків, аби з’ясувати, що все-таки сталося в їхній родині. Поки ж Ваня та Сашко залишатимуться з бабусею”, — зазначила Катерина Нігрецкул.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі