Директор “Шевченківського гаю” роздає гроші міста своїм друзям

Share Button
Фото ілюстративне
Вивчаючи та аналізуючи мільйонні тендери, які проводив Музей народної архітектури і побуту у Львові імені Климентія Шептицького, названий в народі "Шевченківським гаєм", журналісти «Діла» наткнулись на дрібну, але показову закупівлю.

5 серпня 2020 року директор Музею Назаровець Роман Володимирович уклав договір на 40 000 гривень з ФОПом Червоним Євгеном Вікторовичем.

За ці гроші ФОП Червоний мав би організувати захід зі зборів та зустрічей з метою циклу лекцій з ознайомлення відвідувачів та гостей Музею з діяльністю Андрея Шептицького. Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 05 серпня 2020 — 31 грудня 2020.

Проте, коли саме впродовж п’яти місяців мали б відбутись ці зустрічі – у тендерній документації не зазначено.

Зрештою, і тендеру ніякого не було, просто сторони уклали угоду.

Усе б нічого, але директор Музею Роман Назаровець є другом та партнером Євгена Червоного.

Вони обидва є засновниками та бенефіціарами Благодійного Фонду «Шевченківський Гай».

Тобто, спершу гроші збирають на Музей, а потім самі ж їх і освоюють. Також цікавим є те, що заснували вони БФ задовго до того, як Назаровець очолив Музей народної архітектури і побуту у Львові імені Климентія Шептицького. І юридичною адресою вказали вул. Чернеча гора, 1, де, власне, і знаходиться Музей.

Схоже, любов до “Шевченківського гаю” у пана Назаровця зародилась ще задовго до його призначення на посаду директора.

А чи можна цю любов виміряти у грошовому еквіваленті – у майбутньому розслідуванні журналістів «Діла». Ми розкажемо, за яким принципом визначають переможців у тендерах на освоєння музейних грошей у Львові.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі