Директор Стрийського лісгоспу віддав державний ліс під кар’єр

13 квітня 2021 Львів
Share Button
Фото ДБР
12 квітня 2021 року до суду скеровано обвинувальний акт стосовно директора ДП "Стрийське лісове господарство" Львівської області.

Про це інформує пресслужба Офісу генерального прокурора.

Як повідомили Dailylviv в ДБР, досудовим розслідуванням встановлено, що посадовець підписав акт приймання-передання межових знаків, не провівши належної перевірки дійсних меж лісового господарства.

Внаслідок цього частина території, яка належить лісовому фонду, була відчужена суб’єкту підприємницької діяльності, що здійснює видобуток корисних копалин.

На відчуженій землі здійснювався незаконний видобуток піску, що завдало державі збитків на понад 24 млн грн.

Таким чином, директор лісгоспу обвинувачується у службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).

У разі доведення вини обвинуваченому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 2 до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та зі штрафом від 250 до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює Офіс Генерального прокурора, оперативний супровід – Головне оперативне управління ДБР.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі