Директорка львівського “Охматдиту” заявила, що діти обов’язково повинні носити маски

10 вересня 2021 Життя, Здоров'я, Львів
Share Button
Олександра Бурда, фото: ЛОДА
Маска - це бар’єр від інфікування іншої людини. Тому діти теж обов’язково повинні носити маски – особливо в школах, і, що важливо - при найменших ознаках вірусу.

На цьому наголосила директорка Львівської обласної дитячої клінічної лікарні “Охматдит” Олександра Бурда, інформує ЛОДА.

«Впродовж серпня у нас були поодинокі випадки коронавірусу, інколи жодного хворого не було у ковідній зоні. У вересні ж стабільно на лікуванні перебуває від 7 до 10 дітей. Зараз є 10 хворих , з них троє – віком до одного року, інші – від 2-х до 15-ти років. Вчора поступила дитина з пневмонією, яка вже кисневозалежна», – розповіла Олександра Бурда.

Вона також зазначила, що зараз характерними ознаками ковіду у дітей є висока температура (до 40° С) і стрімкий розвиток інфекції.

«Якщо раніше дитину сімейний лікар міг спостерігати вдома 5-7 днів, то зараз інфекція прогресує набагато швидше, за один-два дні», – повідомила директорка “Охматдиту”.

Загалом від початку пандемії на коронавірус у Львівській області перехворіли 141 482 особи, з яких близько 5% складають діти.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі