Ексдепутата Хмельницької облради засудили до 7 років тюрми за хабарництво

21 січня 2022, 17:16 Життя
Share Button
Фото: "Слово і діло"
Вищий антикорупційний суд засудив до 7 років позбавлення волі колишнього депутата Хмельницької обласної ради. Його визнали винним, зокрема, у підбурюванні до хабаря у 50 тисяч доларів за посаду директора місцевої школи.

Про це повідомила пресслужба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Правоохоронці встановили, що ексдепутат у 2017 році за 50 тисяч доларів обіцяв виконувачці обов’язків директора Кам’янець-Подільської школи-інтернату “Славутинка” (у неї саме добігав кінця контракт) забезпечити перемогу в майбутньому конкурсі на посаду директора. Також обіцяв не проводити перевірку в закладі.

Чоловіка у червні 2017-го затримали під час отримання хабаря в готельно-ресторанному комплексі, зареєстрованому на його дружину.

Суд визнав його винним за ч. 2 ст. 15 (закінчений замах на вчинення злочину, тобто особа виконала всі дії, які вважала необхідними для доведення злочину до кінця, але злочин не було закінчено з причин, які не залежали від її волі)ч. 4 ст. 190 (шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах)ч. 4 ст. 27 (підбурювання, тобто умовлянням, підкупом, погрозою, примусом або іншим чином схилення іншого співучасника до вчинення злочину) та ч. 4 ст. 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає особливо відповідальне становище) Кримінального кодексу України.

Ексдепутата засудили до 7 років позбавлення волі з конфіскацією майна та позбавили права обіймати певні посади на 3 роки. Проте вирок можуть оскаржити упродовж 30 днів.

За інформацією “Слово і Діло”, йдеться про Миколу Харкавого — колишнього депутата Хмельницької облради VII скликання від фракції “За конкретні справи”.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі