Ексдиректора фірми радника Садового взяли під арешт за зловживання із вивезенням сміття

31 травня 2021, 20:51 Кримінал, Львів, Трафунки
Share Button
Фото із відкритих джерел
Колишнього керівника "ГрінЕра Україна" посадили під домашній арешт.

Про це повідомляють Наші Гроші.

Слідчий суддя Галицького районного суду Львова обрав запобіжний захід колишньому директорові ТОВ “ГрінЕра Україна”, підозрюваному у привласненні та розтраті майна у справі вивезення львівського сміття. Він не зможе покидати місце проживання в нічний час доби: з 22:00 до 07:00 до 25 липня цього року включно.

Згідно з ухвалами суду, розслідування встановило, що ексдиректор ТОВ “ГрінЕра Україна” створив та очолив організовану групу, в яку, крім нього, увійшли менеджер з логістики “ГрінЕра Україна”, особа, якій підконтрольне ТОВ “ВР Компані” і начальник служби безпеки цього товариства. Усі вони спільно шляхом завищення додаткових витрат на перевезення твердих побутових відходів упродовж січня-квітня 2020 року заволодівали бюджетними коштами, що їх відшкодовують перевізникам за кошти міського бюджету Львова. Сума заподіяної шкоди становить майже 1,6 млн грн.

Про підозру ексдиректорові “ГрінЕра Україна” за ч.5 ст.191 КК України повідомили 25 травня. Він був керівником товариства з 2016 року по липень 2020 року, вказано в судреєстрі. За даними YouControl, в той час фірмою керував Олексій Карнаушенко. Ще одному з підозрюваних, який працював менеджером з логістики ТОВ “Грінера Україна”, також призначили домашній арешт у нічний час доби.

У своїй заяві “ГрінЕра Україна”, яка належить колишньому раднику Андрія Садового Богдану Михалусю, повідомила, що минулоріч звільнила “директора компанії та ряд працівників, які, можливо, були долучені до певних порушень щодо вивезення ТПВ”. А також переглянула співпрацю з усіма підрядниками, які могли бути дотичними і розірвала договори з ними.

Як повідомила “ГрінЕра Україна” суду, поліція затримала вантажівки, які несанкціоновано скидали побутові відходи поблизу Жидачева Львівської області. Серед затриманих автомобілів були й машини названих підрядників.

Нагадаємо, в травні 2020 року правоохоронці викрили масштабну схему розкрадання коштів у вивезенні сміття, за якою відходи за документами мали вивантажувати на Київщині та Житомирщині, а насправді їх закопували в Жидачівському районі.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі