Ексглава МОЗ Степанов запідозрив у Арестовича психічне захворювання

15 вересня 2021 Політика
Share Button
Фото з відкритих джерел
Колишній міністр охорони здоров'я України Максим Степанов вважає, що радник глави Офісу президента Олексій Арестович може мати проблеми з психікою. Степанов розкритикував Арестовича за його слова про АТО, як курорт для хлопчиків.

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбуку.

“З медичної точки зору у даної особи є підозра на психічне захворювання. З політичної – цей суб’єкт не має ніякого морального права бути спікером ТКГ. За 7 років війни загинуло понад 15 тисяч людей. І ось такі спікери і радники ганьблять їх пам’ять і України в цілому.

Попри те, що слова Арестовича були сказані багато років тому, такі клінічні випадки не мають терміну давності, з роками хвороба тільки прогресувала”, — написав Степанов і допустив, що військові можуть провести екскурсію Арестовичу по “найспекотніших курортах Донбасу”.

Напередодні ексміністр внутрішніх справ Арсен Аваков опублікував відео, де Арестович заявляє, що АТО – це “великий курорт для хлопчиків”. “Навколо АТО існує величезний міф і кількість міфів про те, що наші хлопці страждають, гинуть… АТО – це великий курорт, такий для хлопчиків. Великий піонер-табір. Там свято непослуху. Вони вириваються від дружин, від дітей і від тещ туди. Смажать м’ясо і живуть, як годиться українському козаку в степу. Дме вітер, там абсолютна свобода”, —  сказав тоді Арестович.

Пізніше Арестович відреагував на відео, опубліковане Аваковим. Зокрема, заявив, що його слова про АТО, які він озвучує на відео, були сказані в 2016 році. А публікацію відео Аваковим пов’язав із початком політичного сезону.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі