Ексголова Львівської облради отримав 8 років в’язниці

30 липня 2021 Львів, Трафунки
Share Button
Фото з Фейсбуку
Сьогодні, 30 липня, Вищий антикорупційний суд засудив ексголову Львівської облради і колишнього директора Інституту агроекології та природокористування Академії наук Ореста Фурдичка до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Також його позбавили права протягом трьох років займати керівні посади.

Про це інформує “Центр Протидії Корупції” у Фейсбуку.

Рішення ухвалила колегія суддів, до неї увійшли: Олег Коліуш, Ярослав Шкодін та Олег Ткаченко. Фурдичка визнали винним у вимаганні та отриманні неправомірної вигоди за виділення під будівництво земельних ділянок, що належать Інституту.

Детективи НАБУ затримали Фурдичка в грудні 2017 року неподалік від його місця роботи з першою частиною хабара ($300 тисяч). Загалом, за версією слідства, він мав отримати $500 тисяч.

Майна у Фурдичка, який все життя на державних посадах, чимало: 9 квартир (8 в Києві + у Львові площею 250 квадратів), 2 будинки під Києвом загальною площею понад 500 квадратів, 3 авто (BMW X5 і два Nissan), на двох з дружиною кількадесят тисяч доларів і євро. За минулий рік за наш з вами рахунок отримав 900 тисяч грн зарплати, пенсії і довічних виплат за звання академіка.

У 2017 році за кілька місяців до затримання на гарячому президент Порошенко нагородив Фурдичка орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня. Ще раніше він отримав чимало грамот і орденів від уряду, Ради та інших структур.

Він має 30 днів для подачі апеляції.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі