Екскерівника ДАБІ Кудрявцева оголосили в розшук через підозру в підробленні диплома

01 лютого 2021 Кримінал
Share Button
Фото з відкритих джерел
Колишньому голові Державної архітектурно-будівельної інспекції України Олексію Кудрявцеву повідомили про підозру та оголосили у розшук.

За процесуального керівництва Київської міської прокуратури повідомлено про підозру колишньому голові Державної архітектурно-будівельної інспекції України за фактом вчинення пособництва у підробленні офіційного документу та використанні при призначенні на посаду  (ч. 5 ст. 27, ч. 3, ч. 4 ст. 358 КК України).

Про це повідомили у Офісі Генерального прокурора.

За даними слідства, колишній високопосадовець звернувся до невстановлених осіб з проханням видати йому завідомо підроблений документ – диплом про вищу освіту, надавши свої повні анкетні дані.

Експосадовець неодноразово повідомлявся стороною обвинувачення про необхідність прибуття до органу досудового розслідування для участі у проведенні слідчих та процесуальних дій, водночас жодного разу не з’явився.

У зв’язку із зазначеним, повідомлення про підозру експосадовцю у вчиненні цих кримінальних правопорушень направлено поштою, відповідно до вимог ст. ст. 278, 111 КПК України та його оголошено у розшук.

Кримінальне правопорушення викрито прокурорами спільно з працівниками територіального управління ДБР, розташованого у м. Києві.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі