Ексміністр Омелян написав заяву в НАБУ на Зеленського

01 червня 2021 Політика
Share Button
Фото із відкритих джерел
На думку Омеляна, президентський проект «Велике будівництво» супроводжується розкраданням коштів платників податків в особливо великих розмірах.

Володимир Омелян, який очолював Міністерство інфраструктури в уряді Володимира Гройсмана, написав заяву в НАБУ на президента Володимира Зеленського. Фотокопію документа ексміністр оприлюднив на своїй сторінці у Facebook увечері понеділка, 31 травня.

«Подав до НАБУ заяву про вчинення злочину Володимиром Олександровичем Зеленським з розкрадання в особливо великих розмірах коштів платників податків у рамках президентського проекту «Велике будівництво», – написав Омелян.

«З приємного: НАБУ працює, і це здорово! З поганого для президента України: це буде не єдина справа проти нього, після справ про державну зраду і узурпацію влади», – додав він.

У заяві Омелян зазначив, що поточний середній ремонт дороги в 2020 році виявився двічі дорожчим, ніж у 2019. За словами заявника, Зеленський діяв із «злочинним умислом масового розкрадання бюджетних коштів заради особистого збагачення». Омелян стверджує, що до складу координаційної ради «Великого будівництва» Зеленський включив «особливо наближених осіб, які сприяли прийняттю рішень, спрямованих на непрозоре фінансування дорожніх робіт за істотно завищеними цінами». Обсяг збитків заявник оцінив у 25-40 млрд гривень.

Немає опису світлини.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі