Екснардеп Ляшко у Києві потрапив у ДТП з авто СБУ

28 квітня 2022, 23:34 Трафунки
Share Button
Фото: ТСН
Зі слів екснардепа авто, з яким сталося зіткнення, належить нардепу від ОПЗЖ Рабіновичу.

У четвер, 28 квітня, у Києві сталася ДТП за участю автомобіля, де перебував колишній нардеп Олег Ляшко, та машини зі співробітниками СБУ.

Аварія сталася на перехресті вулиць Електриків та Набережно-Рибальської. Про це повідомив сам Ляшко у Фейсбуку.

Екснардеп стверджує, що автомобіль правоохоронців порушив ПДР і поїхав на червоне світло із включеними проблисковими маячками.

“Щойно з лікарні. У мене – перелом руки, струс мозку і забій грудної клітини. У нашого товариша-добровольця теж струс мозку і травма грудей”, – зазначив він.

Крім того, Олег Ляшко додав, що авто, у якому були працівники СБУ, належить сумнозвісному нардепу від ОПЗЖ Вадиму Рабіновичу.

“До речі, броньоване авто з червоними шкіряними кріслами, проблисковими маячками і лівими номерами прикриття, на якому високопосадовець СБУ Дука вчинив дтп і потім утік – це авто депутата опожопи Рабиновича. Це ж треба так «повезти» – потрапити в дтп з чекістами на авто Рабиновича”.

В СБУ інцидент підтвердили.

“Автомобіль, за кермом якого перебував військовослужбовець СБУ, потрапив у ДТП за участю колишнього народного депутата.

У разі доведення вини та після ухвалення відповідного судового рішення водій обов’язково понесе відповідальність, передбачену законом. СБУ проведе внутрішню перевірку дій свого співробітника для прийняття дисциплінарних рішень.

При цьому звертаємо окрему увагу на неприпустимість дій екснародного депутата, котрий усіляко намагався спровокувати військовослужбовців”, – зазначили представники СБУ у коментарі УП.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі