Екснардеп Стецьків назвав причетних до провалу Помаранчевої революції

25 листопада 2021 Політика
Share Button
Фото з відкритих джерел
Тарас Стецьків звинуватив оточення Віктора Ющенка і самого екс-президента в тому, що вони забули ідеали революції, коли були при владі.

Ціла група олігархів доклалась до того, що Помаранчева революція не виправдала сподівань: Порошенко, Третьяков, Мартиненко, Жванія, Червоненко. Такі звинувачення екснардеп Тарас Стецьків озвучив в програмі «Інтерв’ю на «Першому Західному».

«Тоді вони олігархами ще не були, а просто «любими друзями». Але всі вони з часом стали міністрами», – каже депутат. При цьому винним він вважає і Віктора Ющенка, який, на його думку, був вихований під впливом Кучми і був надто компромісною людиною.

«Він не хотів з Кучмою сваритись. В 2002 році «любі друзі» схиляли його домовитись з Ахметовим і «донецькими». Просто ми тоді переперли і сказали: «це неможливо, бо ми тоді взагалі за справу не беремося». І сам Ющенко, він же – не революціонер по натурі своїй, він постійно шукав компромісів. Він мав свої ідеалістичні уявлення про ідеальну Україну. Але він точно не хотів змінювати відносини в економічній і соціальній сфері. Він не збирався змінювати олігархічну модель», – каже Тарас Стецьків.

За його словами, Ющенко просто поміняв людей при владі: замість представників Кучми привів своїх.

Себе, каже Тарас Стецьків, відчуває використаним. Особливо він це відчув на фіналі Євробачення 2005 року в Києві, коли побачив «наскільки близько від президента були «любі друзі» і наскільки далеко ті, хто робив революцію».

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі