Екснардеп Стецьків заявив, що в Україні є передумови для третього Майдану

26 листопада 2021, 18:00 Політика
Share Button
Фото з відкритих джерел
Українці навчились через Майдани ставити на місце владу, яка занадто «зарвалася».

Це показує, що українська політична традиція є кардинально відмінна від російської чи білоруської. Про це екснардеп Тарас Стецьків розповів в програмі «Інтерв’ю на «Першому Західному».

Він вважає малоймовірним те, що влада в Україні буде змінюватись еволюційно.

«Ми постійно вагітні Майданами тому, що в нас немає еліти. Вона є, але вона сильно фрагментована, і інтелектуали часто відстороняються від політики. А мають бути еліти: управлінські, політичні, інтелектуальні, з високим рівнем моральних чеснот», – каже екснардеп.

При цьому, за допомогою виборів, на його думку, цю проблему не вирішити, оскільки основні власники телеканалів можуть створити рейтинг якої завгодно політичної фігури чи партії.

«Система олігархату, яка виникла в другій половині 90-х зараз настільки зацементована, що олігархи відбирають потрібних їм політиків, журналістів, економістів, «запихають» їх у владу, а потім змушують їх жити за своїми правилами. І виходить, що електоральної розв’язки ця проблема не має. І тому виникає Майдан», – пояснює Тарас Стецьків.

Проблема третього Майдану є зараз дуже можлива ще й тому, що є російський фактор. У 90-х, чи 2000-их такої проблеми не було, додає депутат.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі