Експерт з РФ пояснив, чому Путін не нападатиме на Україну

18 червня 2021 Політика
Share Button
Ілюстративне фото
На думку Доброхотова, зараз подібні війни швидше гратимуть в мінус Путіну.

Новий напад на Україну зараз не вигідний для президента РФ Володимира Путіна.

Таку думку висловив російський громадський діяч Роман Доброхотов в ефірі телеканалу “Україна 24“.

“Якщо послухати Маргариту Симоньян і пул пропагандистських журналістів, то там швидше звучить історія не про нові захоплення, а про легалізацію тих, що вже здійснилися, наприклад, про оформлення офіційного “приєднання” ОРДЛО до Росії. Це скоріше порядок денний, орієнтований на путінську аудиторію, але не те, що насправді зараз Кремль збирається зробити. Судячи з усього, пройшов період, коли окуповані території давали Путіну рейтинг, зараз подібні війни швидше гратимуть в мінус Путіну, не думаю, що він на це піде”, – висловився він.

Путін, на думку експерта, розігрує таку карту для того, щоб отримати якісь привілеї. Також Доброхотов розповів, про що говорять російські військові навчання поруч з українським кордоном.

“Я б сказав, що відпрацювання бойових дій в міських умовах – це скоріше залякування, оскільки ми всі знаємо, наскільки болючою для Путіна є тема приєднання до НАТО, зараз виник новий виток розмов про те, що Україна після приходу Байдена може знову постукати в НАТО”, – сказав він.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі