Експрацівника СБУ, який допомагає бойовикам “ДНР”, засудили до 10 років за ґратами

11 січня 2022, 14:49 Життя
Share Button
GETTY IMAGES
З 2014 року колишній працівник української спецслужби родом з Донецька сприяє діяльності "ДНР" та бере активну участь у бойових діях проти військовослужбовців Збройних сил України та працівників правоохоронних органів.

Колишнього співробітника Служби безпеки України, який з 2014 року і донині сприяє “ДНР”, засудили до 10 років ув’язнення. Про це повідомили в Офісі генпрокурора.

Оскільки він має спеціальну освіту та професійні навички, чоловік здійснював оперативно-розшукову та контррозвідувальну діяльність проти ЗСУ та СБУ.

А у складі незаконного збройного формування “Макіївський міський відділ Міністерства державної безпеки ДНР” активно займався вербуванням цивільного населення для збору інформації про учасників бойових дій на Донбасі.

Колишнього працівника СБУ визнали винним за ч. 1 ст. 258-3 КК України ㅡ участь у терористичній групі чи організації. Йому присудили 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Початок строку відбування покарання рахуватиметься з дня затримання засудженого та приведення вироку до виконання. 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі