Експрокурора Одещини відпустили під заставу 2,6 млн грн у справі щодо незаконного заволодіння землею

18 жовтня 2021 Кримінал
Share Button
Фото з Телеграм-каналу
Вищий антикорупційний суд відмовився заарештувати колишнього прокурора Одеської області Олега Жученка.

Його відпустили під 2,61 млн грн застави. Також на підозрюваного поклали обов’язки, зокрема, не покидати Одесу без дозволу та здати закордонні паспорти, повідомляється у Телеграм-каналі NABU Daily by Олег Новіков.

Паралельно також відпустили під 59,47 млн грн застави Дмитра Дімарського. Він теж буде без паспортів та зобов’язаний виконувати інші обов’язки.

За версією слідства, Жученко не був у складі злочинної організації бізнесмена Вадима Галантерника, але був співучасником реалізації однієї зі схем. Ішлося про передачу одеській прокуратурі землі, на якій потім КП Будова побудувала ЖК «Альтаір-3» на вулицю Жаботинського, 54а в Одесі. Сам Жученко від Будови отримав квартиру в іншому ЖК цієї компанії «Бельєтаж» площею понад 153 квадратних метри. Тому експрокурору до того ж інкримінують і одержання неправомірної вигоди у вигляді квартири, яка оформлена на його дружину.

Раніше суд також відпустив під заставу директорку юридичного департаменту Одеської міськради Інну Поповську в розмірі 26,17 млн грн. А ексголову депутатської комісії з питань комунальної власності Одеської міської ради Василя Шкрябая відпустили під 8 млн грн застави.

Зазначимо, НАБУ і САП запідозрили 16 осіб у створенні злочинної організації та зловживаннях в Одесі на 689 млн грн.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі