Ексзаступник генпрокурора заявив, що В’ячеслава Чорновола вбили чотирма ударами кастета

15 вересня 2021 Життя
Share Button
Фото з відкритих джерел
Колишній заступник генпрокурора Микола Голомша стверджує, що лідер Народного руху України дисидент В’ячеслав Чорновіл загинув не внаслідок ДТП - його вбили.

Про це він сказав в ефірі «4 каналу».

«Ми розслідували справу про вбивство Чорновола ще тоді і встановили, що Чорновола вбили чотирма ударами кастета в потиличну частину голови і таким самим кастетом добили водія», — заявляє Голомша.

Відповідаючи на уточнювальне питання, «чи було це точно не ДТП», Голомша підкреслив: «Безперечно, це було не ДТП. У мене така сформована думка й переконання. І така ж думка у слідчого та керівника оперативної служби».

«Було встановлено відключення подушок безпеки, підробка огляду місця події, було встановлено місце вбивства на Волині основного свідка. Коли ми відкопали труп, там були важкі метали в кістках. І ми “розкрутили” експерта, який сказав, що він не проводив розтин тіла Чорновола», — додав він.

Водночас, за словами Голомші, «в період найбільш активної фази розслідування цього та інших резонансних кримінальних справ у нього під “фейковими приводами” забрали справи й передали їх іншому заступнику генпрокурора». Він каже, що вилучення справ відбулося за генпрокурора Олександра Медведька.

Довідка

В’ячеслав Чорновіл – український політичний діяч, дисидент, журналіст, в 2000 році був удостоєний звання Герой України. У 1999 році трагічно загинув. За офіційною версією, В’ячеслав Чорновіл загинув внаслідок ДТП, коли 25 березня 1999 року його автомобіль врізався в «КамАЗ» із причепом.

В’ячеслав Чорновіл і його водій Євген Павлов загинули на місці ДТП. Версії слідства змінювались досить часто від дня трагедії. Більшість друзів і син, Тарас Чорновіл, переконані, що це було політичне вбивство.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі