Facebook та Instagram пообіцяли менше блокувати український контент про війну

20 травня 2022, 16:18
Share Button
Фото: умовне
Україна та Meta (американська транснаціональна холдингова компанія, що є материнською організацією Facebook, Instagram, WhatsApp та Oculus) спільно працюватимуть над зміною підходу компанії до модерації контенту у воєнний час. Причина – сьогоднішній підхід працює не на користь українських користувачів та медіа, яких банять за реальні історії про війну через "порушення політики платформи".

Про це розповів голова Мінцифри Михайло Федоров.

Він також нагадав, що полк “Азов” внесений до списку заборонених організацій у Meta. “Але він не має нічого спільного з неонацизмом. Це сталося через дії російської пропаганди”, — додав міністр.

“Говорили про блокування українських медіа у Facebook та Instagram, українських блогерів та блокування контенту полку “Азов”. Багато рішень вже прийнято, а деякі будуть ухвалені трохи пізніше. Ми продовжимо співпрацю, і я впевнений, що блокувань контенту буде менше, а все більше людей у світі знатимуть, що відбувається у нашій країні”, – зазначив Федоров.

Окрім цього, наголосив він, під час переговорів сторони також обговорили розвиток фандрейзингової платформи United24, яка вже допомогла зібрати 30 млн доларів допомоги ЗСУ, гуманітарній та медичній сферам..

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі