Facebook заблокував пост держагентства РФ за фейк про «українських радикалів»

08 березня 2021 Життя
Share Button
Ілюстративне фото
Соцмережа Фейсбук заблокувала повідомлення російського держагентства ТАСС про затримання у Воронежі «прибічників української молодіжної радикальної групи».

Про це повідомляє ТАСС.

Ідеться про новину від 18 лютого, коли ФСБ нібито припинила в Воронежі «діяльність прихильників української молодіжної радикальної групи, причетних до пропаганди ідеології неонацизму і масових вбивств».

У російському інформагентстві зазначають: ця новина була написана на основі офіційного повідомлення ФСБ і Слідчого комітету РФ і наполягають, що інформація, яка міститься в релізах викладена вірно.

«Редакція має намір звернутися по роз’яснення до Facebook, а також привернути до ситуації увагу Федеральної служби з нагляду у сфері зв’язку, інформаційних технологій і масових комунікацій», – указується в повідомленні.

Як уточнює РБК, інше російське агентство, що також поширило цю новину, Фейсбук заблокував статтю на підставі висновків української фактчекінгової платформи StopFake.

«У Воронежі справді за обвинуваченням в екстремізмі затримали трьох місцевих жителів, проте всі фігуранти справи – громадяни РФ – були членами російської націоналістичної організації та ніякого відношення до України не мають», – підкреслюють у StopFake.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі