ФБР проводить обшуки у мільярдера з оточення Путіна

19 жовтня 2021 Світ
Share Button
Фото: nbcnews.com
Федеральне бюро розслідувань (ФБР) США прийшло з обшуками в будинок російського мільярдера Олега Дерипаски у Вашингтоні. У якій справі вони проводяться, поки невідомо.

Про це повідомляє NBC News.

Видання з посиланням на представника ФБР повідомляє, що агенти прийшли до Дерипаски проводити слідчі дії. Інших подробиць поки немає.

Повідомляється, що будинок Дерипаски у Вашингтоні має площу понад 2 100 квадратних метрів. Він розташований на відстані у 1,5 кілометра від посольства Росії та неподалік Військово-морської обсерваторії США. У ньому є 7 спальних кімнат, підлоги з італійського мармуру і люстра, яка колись нібито висіла в Паризькій опері.

Зазначимо, Дерипаска є нафтовим мільярдером, тісно пов’язаний з президентом Росії Володимиром Путіним. Він був серед двох десятків російських олігархів і чиновників, щодо яких у квітні 2018 року були накладені санкції Міністерства фінансів США.

У США Дерипаска перебуває під слідством у справі про відмивання грошей і звинувачується в погрозах, незаконному прослуховуванні та участі у вимаганні та рекеті.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі