Фільм про війну на Донбасі внесли до шкільної програми в Данії

28 січня 2021 Культура, Світ
Share Button
Фото Азад Сафаров
Український фільм «Віддалений гавкіт собак» режисера Сімона Леренґа Вільмонта увійшов до програми, створеної для школярів 6−9 класів у Данії.

Про це повідомив асистент режисера Азад Сафаров у Фейсбуці.

“В Данії школярів 6-9 класів будуть вчити розумінню конфліктів і воєн і прав дітей на базі фільму “Віддалений гавкіт собак”. Того самого фільму про 9 річного хлопця Олежку, який живе біля лінії фронту на Донбасі. Фільму, який ми знімали два роки разом з режисером Simon Lereng Wilmont і який підкорив світ”, – написав Азад.

Чому це важливо? “Тому що європейські діти будуть дивитись цей фільм і розуміти, з чим стикаються десятки тисяч українських дітей на війні Росії проти України. Співпереживати їм і ставати на їх бік”, – зазначив асистент режисера.

Асистент режисера фільму “Віддалений гавкіт собак”, що увійшов до короткого списку номінантів на премію «Оскар» 2019 у категорії «найкращий документальний повнометражний фільм». Фільм здобув Першу нагороду Амстердамського документального кінофестивалю 2017 у номінації «Найкращий дебют» та гран-прі фестивалю документального кіно «Артдокфест».

 

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі